Проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» запрошує!

Із серпня 2016 р. у 8 регіонах України, у т. ч. Харківському, Українським жіночим фондом у партнерстві із Бізнес-Ареною і 8 місцевими ОГС та у співпраці із Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України і Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України реалізується проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».

Метою проекту є допомога людям, постраждалим від конфлікту заснувати чи перемістити малий бізнес та підвищити спроможність організацій громадянського суспільства (ОГС) та учасників з бізнесу/приватного сектору, що надають підтримку людям, постраждалим від конфлікту – внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям та членам приймаючих громад, в тому числі жінкам та людям з інвалідністю (ЛзІ).

У Харківській області діяльність проекту координує Центр  підтримки мікробізнесу та самозайнятості.

Основними видами діяльності ЦПМБС є проведення тренінгів із розвитку бізнес-навичок, надання підтримки та консультацій з різноманітних питань ведення підприємницької діяльності,  інформаційна та методична підтримка бізнесів, що ведуть ВПО.

 Загалом за час діяльності проекту було проведено п’ять тренінгових програм з розвитку бізнес-навичок, у яких взяли участь 132 особи, з яких 10 учасників та учасниць отримали гранти на розвиток власної справи.

 5 жовтня  розпочнуться заняття ще одного курсу. Його випускники  зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів (до 38 тис. грн.) на заснування чи перенесення свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців.
Усі учасники та учасниці тренінгового курсу зможуть отримувати безкоштовні юридичні консультації щодо заснування, ведення бізнесу, звітування тощо у Центрі підтримки мікробізнесу та самозайнятості.Бажаючі взяти участь у тренінговому курсі мають заповнити регістраційну форму https://www.facebook.com/EOPAC.Kharkiv/

Дедлайн 20 вересня о 23;59