Включення. Взаємодія. Відповідальність.

Програма можливостей для жінок «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог».

Українське суспільство знаходиться у стані динамічних змін та перетворень, що народжують виклики й нові завдання.

Побудова діалогу в громадах, налагодження ефективної комунікації – актуальне та пріоритетне питання у розбудові позитивних змін та вирішенні суспільних проблем. Одним з важливих інструментів є залучення в активне суспільне життя як місцевого населення, так і ВПО.

Найбільш активними в українському суспільстві є жінки, які готові діяти, проте не завжди вони мають необхідні знання та інструменти, щоб діяти швидко та ефективно.

З 21 червня у Харкові, на базі Центру гендерної культури стартує перший етап програми можливостей для жінок «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», що має на меті посилення громад та надання їм допомоги у напрацюванні рішень у відповідь на різні проблеми, що виникають з ВПО, забезпечення «м’якої» інтеграції ВПО у громади та підтримку місцевої влади у взаємодії із ВПО.

Проект реалізується у чотирьох областях України: Харківській, Херсонській, Дніпропетровській та Вінницькій області за підтримки фонду Чарльза Стюарта Мотта (Канада) та Українського жіночого фонду  http://www.uwf.kiev.ua

У кожній області партнерська організація є активно діючою НУО: Центр гендерної культури (Харків), Успішна жінка (Херсон), Тамариск (Дніпропетровськ), ВІСЬ (Вінниця),  яка виконує роль осередку роботи із ВПО, де вони можуть отримати консультаційну та інформаційну підтримку впродовж реалізації проекту.

До участі в проекті долучаться жінки ВПО, представники та представниці приймаючих громад та місцева влада приймаючих громад.

Завдання проекту:

  • допомогти жінкам ВПО покращити здатність забезпечувати прийнятні умови проживання у нових умовах для себе та своєї родини, відчути себе впевненішими та стійкішими до стресу, підтримати їхню інтеграцію в приймаючі громади;
  • допомогти приймаючим громадам покращити здатність ефективніше відповідати на проблеми, пов’язані з переміщенням ВПО, демонструвати вищий рівень толерантності та підтримки до ВПО, створювати умови для успішної інтеграції ВПО й покращувати спілкування;
  • сприяти ефективній взаємодії між місцевою владою та ВПО.

Тренінги проводять  тренерки Центру гендерної культури – експертки зі стресменеджменту, ефективних комунікацій, бізнес планування, які мають великий практичний досвід реалізації соціальних ініціатив.

Під час тренінгів працює дитячий простір, в якому діти учасниць будуть зайняті в цікавих майстер-класах.

Участь у тренінгах безкоштовна. Щоб взяти участь у програмі, необхідно заповнити заявку:

https://docs.google.com/forms/d/1OUwLzhn2AsJaGUc2UyTWgbGCYNbVhFtBa12zRe5xJ_g/viewform

Контакти:

Преображенська Вікторія 095-415-22-77