+38 (050) 608-66-64 пн. - пт 10:00 - 18:00

Безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок для людей з інвалідністю

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що виконується Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» за підтримки USAID, оголошує набір на безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок для людей з інвалідністю.
Метою навчання є сприяння розвитку самозайнятості та малого бізнесу. 
Випускники та випускниці тренінгової програми зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів (до 38 тис. грн.) на заснування/перенесення свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців.
Усі учасники та учасниці тренінгового курсу зможуть отримувати безкоштовні юридичні консультації щодо заснування, ведення бізнесу, звітування тощо у Центрі підтримки мікробізнесу та самозайнятості, що діє на базі регіонального партнера проекту – ХОГО «Харківський обласний гендерний ресурсний центр» – Центр гендерної культури.

Тренінговий курс включатиме 10 модулів (повних днів), і триватиме близько 1,5 місяців. Орієнтовний час початку тренінгового курсу – початок червня 2017 р.
Курс включатиме: вибір напрямків бізнесу, з яких легко почати; тестування бізнес-ідей; методи залучення клієнтів; найбільш сучасні методи просування товарів та послуг через інтернет; техніки продажу; правове забезпечення бізнесу; ведення фінансів та звітність; довгострокове планування в бізнесі; підготовка бізнес-плану.

Тренінгова програма розрахована на людей з інвалідністю в т. ч. ВПО та АТО, які проживають та працюють на території Харківської області, віком від 18 років.
Участь можуть брати як зареєстровані, так і не зареєстровані підприємці, а також підприємці, які бажають перенести бізнес з Донецької, Луганської областей або Криму.

Заняття курсу проходитимуть у місці, максимально пристосованому для людей з інвалідністю.  Під час занять забезпечено харчування та відшкодовування вартості проїзду для учасників/учасниць з районів області.

Для запису на тренінговий курс заповнити

https://goo.gl/forms/XkUy9JyBVeANByNG3

 Координатор Проекту у Харківській області – ХОГО «Харківський обласний гендерний ресурсний центр» – Центр гендерної культури.

Телефон 057-731-11-13; 050-403-13-25

eopackharkivregion@gmail.com

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.