#BirthCulture – завершення проєкту

Культура дітонародження

Протягом 2020-2022 років Центр гендерної культури брав участь у міжнародному проєкті «Культури дітонародження: подорож крізь європейську історію і традиції щодо дітонародження та материнства».

У Центрі проведено багато івентів у форматах, які стали новими й корисними для цільових аудиторій Центру.

Серед цих подій:

  • круглий стіл за участі експерток в медицині, психології, соціології дав можливість ознайомитися із різними поглядами на актуальні проблеми  дітонародження в Україні https://www.genderculturecentre.org/prikhovana-storona-ditonarodzhennya.

Значною подією проєкту стала робота виставки «Культура дітонародження: народжувати та народжуватися» у Музеї жіночої та гендерної історії. Унікальні експонати, представлені на експозиції та інтерактивні екскурсії знайомили відвідувачів та відвідувачок з історичними фактами та сучасними тенденціями, пов’язаними з народженням дітей https://www.genderculturecentre.org/pro-vistavku-kultura-ditonarodzhen/.

У квітні на сайті Центру гендерної культури в розділі «Скарбничка» розміщено каталог проєкту, який дає можливість детальніше ознайомитися з методологією, діяльністю партнерських організацій та різноманітними історіями про дітонародження від жінок з різних кутів світу.