
26 березня 2020 року відбувся вебінар для корпоративного сектору «Як великий, середній та малий бізнес виграє від політики рівності та запобігання домашньому насильству». Організаторами стали Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та UNFPA Україна.
Заступник представника UNFPA в Україні Павло Замостьян розповів про важливу подію стосовно підтримки Цілей сталого розвитку № 5 «Гендерна рівність» та № 8 «Гідна праця та економічне зростання». У грудні 2019 року 14 українських та міжнародних компаній першими підписали Декларацію за гендерну рівність та протидію домашньому насильству. У своєму виступі спікер зазначив важливість цього документу, а також поділився даними дослідження «Гендерна рівність та відповідь на домашнє насильство в приватному секторі: заклик до дії» https://ukraine.unfpa.org/uk/BADV2019.
Урядова уповноважена з гендерної політики Катерина Левченко наголосила на ефективності дій UNFPA у сфері подолання економічної нерівності в суспільстві. Вона поділилася планами українського уряду щодо приєднання Україн до Міжнародної коаліції рівної оплати праці. Також Катерина Левченко торкнулася проблеми тимчасової втрати непрацездатності у зв´язку з карантином й порадила бізнесу для зменшення у колективах наслідків психологічного та фізичного напруження внаслідок епідемії коронавірусу співпрацювати з громадським сектором й соціальними службами.
Міжнародний досвід представила експертка з Греції – Васілікі Сайні. Її розповідь стосувалася діяльності Європейського інституту гендерної рівності, а також науково-дослідницької роботи у сфері вивчення гендерно зумовленого насильства та його наслідків.
У ході вебінару обговорювалися маркетингові і рекламні комунікації в бізнесі, заходи з протидії сексизму в рекламі, а також питання гендерного аудиту та впровадження політик гендерної рівності у корпоративному секторі. Про свої перші успіхи у цьому напрямі розповіли представники й представниці StartLightMedia, Procter&Gamble та інших компаній-підписантів Декларації за гендерну рівність та протидію домашньому насильству.