Церемонія нагородження переможців конкурсу коміксів «Зобрази ґендерну рівність».

В рамках конкурсу коміксів «Зобрази ґендерну рівність» молоді люди від 18 до 30 років думали над питаннями ґендерної рівності в Україні та візуалізували своє розуміння прав жінок та ґендерної рівності за допомогою коміксів.

Комікси, які перемогли у конкурсі, зображують ґендерні стереотипи і традиційні ролі чоловіків та жінок в українському суспільстві, рівний розподіл обов’язків з догляду за дітьми та домашньої праці, сексуальні домагання та перешкоди на шляху до успішної кар’єри для жінок.

До складу журі входили: художник Сергій Захаров, журналістка, гендерна активістка та викладачка Києво-Могилянської Академії Тамара Марценюк, фахівець з комунікації Українського жіночого фонду Микола Ябченко та національна консультантка з комунікацій ООН Жінки в Україні Євгенія Кузнєцова.

 

Церемонія нагородження переможців конкурсу коміксів "Зобрази г…

В рамках конкурсу коміксів «Зобрази ґендерну рівність» молоді люди від 18 до 30 років думали над питаннями ґендерної рівності в Україні та візуалізували своє розуміння прав жінок та ґендерної рівності за допомогою коміксів. Комікси, які перемогли у конкурсі, зображують ґендерні стереотипи і традиційні ролі чоловіків та жінок в українському суспільстві, рівний розподіл обов’язків з догляду за дітьми та домашньої праці, сексуальні домагання та перешкоди на шляху до успішної кар’єри для жінок. До складу журі входили: художник Сергій Захаров, журналістка, гендерна активістка та викладачка Києво-Могилянської Академії Тамара Марценюк, фахівець з комунікації Українського жіночого фонду Микола Ябченко та національна консультантка з комунікацій ООН Жінки в Україні Євгенія Кузнєцова.******************************************************************************The young artists of 18-30 years-old were invited to participate and submit the drawings throughout the country. As a result of the jury’s decision six winners have been selected. Additionally, one drawing has been awarded a special International Women’s Day prize. The jury of the contest: Serhiy Zakharov (comic artist), Tamara Martsenyuk (journalist, gender activist, professor of Kyiv Mohyla Academy), Mykola Yabchenko (Communications Officer, Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund), Eugenia Kuznetsova (UN Women Communications Consultant).

Опубліковано UN Women Ukraine 21 липня 2017 р.

******************************************************************************
The young artists of 18-30 years-old were invited to participate and submit the drawings throughout the country. As a result of the jury’s decision six winners have been selected. Additionally, one drawing has been awarded a special International Women’s Day prize.

The jury of the contest: Serhiy Zakharov (comic artist), Tamara Martsenyuk (journalist, gender activist, professor of Kyiv Mohyla Academy), Mykola Yabchenko(Communications Officer, Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund), Eugenia Kuznetsova (UN Women Communications Consultant).