Чергове засідання Коаліції «Харківщина_1325»

Чергове засідання Коаліції «Харківщина_1325»

28 січня в Центрі гендерної культури відбулося чергове засідання Коаліції «Харківщина 1325». Під час зустрічі учасниці та учасники партнерських організацій обговорили інструменти та механізми здійснення аналізу Регіонального плану дій 1325.

Активною та корисною стала сесія з визначення специфічних особливостей Харківщини з точки зору безпекових викликів. Під час презентації групових напрацювань були зазначені такі регіональні особливості, як: географічна близькість до кордонів з Російською федерацією, друга у країні площа, найбільша кількість ВПО, найбільша кількість молоді, в т. ч. студентської та з інших країн, найбільша кількість ВНЗ сектору безпеки, ситуація із поширеністю випадків ДТП, наркотизація та алкоголізація населення, екологічні проблеми тощо. Зазначений аналіз є необхідним задля визначення подальших пріоритетних акцентів у роботі коаліції.

Наступним питанням у порядку денному засідання стало знайомство з віртуальною версією Музею жіночої та гендерної історії. Директорка Музею, Тетяна Ісаєва презентувала сайт та експозицію «Жінки на захисті миру та безпеки». В ході віртуальної екскурсії, гості побачили різні розділи експозиції, що торкаються важливої теми участі жіноцтва у миробудуванні, а також надали коментарі щодо змістовного наповнення.

Також наприкінці спікерка запропонувала перевірити знання з теми за допомогою тестування, що можна побачити у меню експозиції.

Слід зазначити, створення віртуальної версії Музею стало можливим за підтримки Міжнародної мережі PWAG та Харківської обласної фундації «Громадська альтернатива».

У лютому 2022 року заплановано проведення наступного засідання Коаліції «Харківщина 1325», до якого представництво організацій-партнерів створить вже певні напрацювання стосовно оптимізації Регіонального плану 1325.


Проєкт реалізується за фінансової підтримки Офісу Координатора з питань допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках восьмого раунду програми «Development Cooperation Partnership Program». Відповідальність за зміст матеріалів несе Український Жіночий Фонд.