Економічна безпека для жінок

Економічна безпека для жінок

Економічна безпека для жінок є однією з важливих напрямків діяльності жіночих організацій, проектів і програм. Це стосується жінок, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною, чи жінок, вік можливостей, яких дозволяє бути ефективними і розвивати власну справу.

Посібник “Управління багатоквартирними будинками: перспективи нової професії та власної справи для жінок, що перебувають у відпустці з догляду за дитиною”, підготовлено й видано у рамках проекту «Енергоефективність у житловому секторі України», що впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Реформа житлово-комунального господарства, яка нині триває в Україні, значно підвищила попит на професійних менеджерів/управителів багатоквартирних будинків. Реалізувати цю роль можна в кількох варіантах:
• стати головою правління ОСББ або Асоціації ОСББ;
• надавати послуги в сфері утримання багатоквартирних будинків як фізична особа-підприємець;
• створити юридичну особу з відповідним профілем діяльності.

Дана професія дуже добре підходить жінкам, які перебувають у відпустці з догляду за дитиною. Чому – про це можна дізнатися з цього посібника, в якому викладений досвід успішних голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), менеджерок будинків.  У посібнику наведено показовий досвід чотирьох жінок, які починали кар’єру менеджерки багатоквартирного будинку, водночас доглядаючи за малими дітьми.

В посібнику  вміщено анкету, яка допоможе жінкам визначитися – чи підходить їм такий фах. Вагомим доповненням до матеріалів посібника є перелік корисних ресурсів: сайтів, онлайн-курсів, сторінок у соціальних мережах тощо, якими варто скористатися для ґрунтовного ознайомлення з особливостями цієї професії.