Економічні можливості для жінок

«Економічні можливості для жінок» – серія семінарів-консультацій під такою назвою пройшла у Центрі гендерної культури. Авторка та ведуча семінарів – бізнес-тренерка Наталія Яковлева.

Дві третини всієї роботи на земному шарі роблять жінки, але отримують  на 25-30% менше ніж чоловіки. У сучасному світі жінки залишаються дискримінованими, а їхні можливості обмеженими.  Ось чому так необхідно підтримувати жінок, створювати для них додаткові можливості для розвитку та  навчання.

Яким чином підвищити власну ефективність та отримати доступ до економічних можливостей? Які є можливості для жінок у сучасному світі? Які можливості для жінок є  у Харкові? Індивідуальні та групові  програми навчання та стажування, в т. ч. безкоштовні, що надаються зарубіжними фондами, програмами для громадського сектору,  розвитку бізнесу. Що потрібно знати для того, аби бути ефективною та успішною та отримати грант для навчання? Посольства яких країн надають підтримку Україні? З чого потрібно починати підготовку для отримання гранту? Говорили, вивчали, освоювали та примірювали на себе США та Ізраїль, Швецію та Фінляндію, Польщу, Венгрію, Європу та США. 

Поки мами навчалися, працювала дитяча кімната.