#EuropeanColoursOfUkraine

European Colours Of Ukraine

Традиційно 5 травня Радою Європи та 9 травня Європейським Союзом відзначається День Європи. В Україні ця подія з 2003 року офіційно проходить у третю суботу травня і супроводжується низкою тематичних заходів.

Через продовження карантинного режиму святкування в Україні відбуватиметься виключно онлайн – 9-18 травня. Представництво Європейського Союзу не організовуватиме жодних публічних заходів, однак новий цифровий формат не дасть українкам та українцям забути про свято.

Цьогорічна концепція заходів проходитиме під гаслом #EuropeanColoursOfUkraine. Обрана назва означає, що Україна та Європейський Союз об’єднані не тільки цінностями, а й навіть кольорами прапорів.

Для посилення єдиного стилю видимості події з 9 травня всі проєкти, що реалізуються в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, розмістили у себе на соціальних сторінках інформацію та змінили обкладинки профілів на брендовані візуальні банери.

Заплановані заходи спрямовано на підкреслення спільності народів та культур України та Європи. Центр гендерної культури запрошує приєднуватися до святкування Дня Європи, з програмою яких більш детально можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/2SRy9Em.