Гендерні стереотипи: залишити не можна відмовитися… Де поставити кому?

Саме із таким питанням Центр гендерної долучився до Харківського Форуму «ГЕНДЕР. КОНФЛІКТ. БЕЗПЕКА.», організованого учасниками та учасницями громадянської платформи «Global Civil Initiative Vertical»

Гендерний дискурс був спрямований на такі соціальні проблеми як попередження та протидія гендерно-обумовленому насильству у сім’ї  та у зоні збройного конфлікту. А однією з системних причин цих явищ продовжують залишатися гендерні стереотипи, що продовжують репродукуватися ЗМІ, шкільними підручниками та дитячими книжками попри всі міжнародні зобов’язання, що взяла на себе Україна.

У форумі взяли участь представники/представниці  адміністрації міста та області, депутатського корпусу, навчальних закладів,  громадських організацій та ініціатив.

Крім участі у дискусійних панелях експертки Центру гендерної культури в режимі нон-стоп встигли обмінятися досвідом з партнерами та колегами, надати для бажаючих експрес-консультації з питань включення гендерної складової в різні сфери життєдіяльності, розповісти про гендерні ініціативи, що реалізуються на базі Центру та в партнерській мережі.  Вже традиційним для такого формату заходу стало фотографування із селфі-картками, що просувають ідеї гендерної рівності для їх популяризації в соцмережах.

Високий рівень взаємної поваги та відкритості до нової інформації, позитивний настрій усіх учасників та учасниць форуму  забезпечив високу ефективність заходу, відкрив нові перспективи партнерства.