«Ґендерно орієнтований підхід в бюджетному процесі» — як забезпечити ґендерну рівність за допомогою бюджетних коштів на всіх рівнях?

Ґендерно орієнтований підхід в бюджетному процесі — новий он-лайн курс

Управління коштами повинне бути ефективним та справедливим. Одним із найрезультативніших інструментів для цього є ґендерно орієнтований підхід у бюджетному процесі, який враховує потреби різних груп жінок та чоловіків при розподілі фінансових ресурсів. 

Новий онлайн-курс «Ґендерно орієнтований підхід в бюджетному процесі» розповість про те, як забезпечити ґендерну рівність за допомогою бюджетних коштів на всіх рівнях.

У новому онлайн-курсі слухачі дізнаються:

  • що таке «ґендерно орієнтоване бюджетування»;
  • чому ґендерний підхід потрібен для формування місцевих і національних бюджетів;
  • як Україна застосовує цей підхід у бюджетному процесі;
  • як проводити ґендерний аналіз бюджетної програми.

Курс має 8 модулів та додаткові матеріали у форматі тестів і практичних завдань. Він безкоштовний, усі студенти/-ки, які пройдуть його до кінця та складуть фінальний іспит, отримають сертифікат.

Курс доступний для навчання за покликанням http://bit.ly/3vxAndT.

Візуальні матеріали тут.

Про розробників курсу:

Онлайн-курс розроблено проєктом «Ґендерне бюджетування в Україні», фінансованим Швецією, за підтримки Міністерства фінансів України, спільно зі студією онлайн-освіти EdEra.

Про EdEra

EdEra — студія онлайн-освіти. Наша мета — зробити освіту в Україні якісною, доступною та наявною в глобальному освітньому контексті. Ми створюємо онлайн-курси та інші навчальні матеріали для журналістів, юристів, вчителів, школярів, державних службовців, лікарів, соціальних підприємців і експортерів.

Партнери: BrainBasket, KSE, VoxUkraine, Platforma, Studway, U-Lead, Unicef, Координатор проєктів ОБСЄ в Україні, Міжнародний фонд «Відродження», МОН, «Освіторія» та інші.

Наразі на освітній платформі навчається понад 500 тис. людей, на ютуб-канал підписалися понад 77 тис. людей.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Ярина Біла — менеджерка з комунікацій EdEra: 0960870785.