ГО «ЦГК» оголошує тендер з відбору консультантів/-ок зі стратегічного планування.

Strategic plan

Громадська організація «Центр гендерної культури» оголошує тендер з відбору консультантів/-ок зі стратегічного планування діяльності жіночих громадських організацій, розташованих у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській та Харківській областях.

Від консультантів(-ок) очікується: фасилітація стратегічних сесій для членів/кинь ГО з метою формування бачення стратегічного розвитку на 2021-2025 рр. та подальша експертна і менторська  підтримка розробки стратегічних планів організацій.

Розробка стратегічних планів організацій відбуватиметься на виконання угоди про надання гранту P-005951 «Жінки України залучені, спроможні, незламні», який надано Міністерством міжнародних справ Канади з метою підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування гендерної рівності в Україні  (далі «Проєкт»).

Для участі у тендері зацікавлені учасники/ці повинні надати наступний пакет документів:

  • CV із зазначенням досвіду роботи за тематикою стратегічного планування в громадському секторі та контактами щонайменше 3 осіб, які можуть дати рекомендації;
  • портфоліо розроблених стратегічних планів;
  • змістовну пропозицію;
  • цінову пропозицію;
  • реєстраційні документи ФОП.

Термін подачі заявок до 20 травня 2021 р. Заявки, надані пізніше, розглядатися не будуть.

Тендерні пропозиції та необхідні документи повинні бути відправлені в електронному вигляді на адресу genderkharkiv@gmail.com (з темою листа «Стратегічне планування»).

Питання можна поставити за телефонами 067 576 26 72, 099 654 11 94.