Голос лідерок Харківського регіону

Голос лідерок Харківського регіону

31 липня у Центрі гендерної культури відбулася робоча зустріч регіонального об’єднання «Голос жінок – лідерство: Харківський регіон», в якій взяли участь керівниці та членкині ГО, що входять в об’єднання. Метою зустрічі  було обговорення результатів спільної роботи партнерських організацій за  рік та  викликів, що постали перед ними.

Впродовж робочої зустрічі жваво обговорювався звіт регіональної координаторки проєкту С. Губіної за рік спільної роботи. Центр гендерної культури, як регіональний партнер проєкту по Харківській області сприяв об’єднанню 11-ти жіночих НДО різного спрямування. За рік роботи проведено 23 спільних заходи. Можна констатувати, що рівень залученості партнерських організацій та інших ГО до заходів, що проводилися ЦГК, підвищився. Особливо це проявилося під час підготовки та проведення знакових для жіночого/феміністичного руху подій, таких як Всесвітня кампанія «16 днів проти насильства» та Місяць жіночої історії.

Робоча зустріч дала можливість проаналізувати виклики, що заважають об’єднанню розширювати межі своєї діяльності. Акцентувалася увага на необхідності посилення організаційної спроможності організацій.

 Громадські активістки поділилися планами своєї діяльності на ІІІ квартал і обмінялися досвідом проведення різноманітних заходів з партнерськими організаціями. Вони висловили кілька різноманітних пропозиції щодо осучаснення каналів комунікації між НДО і форм організації та проведення спільних заходів.

В якості гостей на зустріч були запрошені керівниці ГО ВБ «Фонд допомоги жертвам насилля» І. Романова та ГО «Нація добра» К. Новікова, які висловили бажання приєднатися до регіонального об’єднання ГО, та внесли слушні пропозиції щодо необхідності провести спільну сесію з стратегічного планування для всіх партнерських організацій.