Гості з Донецької області у Центрі гендерної культури

Гості з Донецької області у Центрі гендерної культури

29 серпня 2020 року до Центру гендерної культури завітали представниці громадських організацій Дружківської громади Донецької області. Для всіх це стало надзвичайною подією. Довгі місяці карантинних обмежень дали зрозуміти, що безпосереднє особисте знайомство і спілкування ніколи не зможуть замінити навіть найкращі онлайн заходи.

Дотримуючись санітарних норм, активістки відвідали Музей жіночої та гендерної історії, ознайомились з виставкою «Фемінізм Є…», зіграли в тематичну гру «Крізь скляну стелю», обговорили шкідливий вплив сексистської реклами на свідомість людини і методи боротьби з такою рекламою, поділилися досвідом впровадження місцевих ініціатив.

Ніхто не залишилися байдужими «Ваш музей – це надзвичайно важливе місце для кожної жінки та обов’язкове для відвідування чоловіками. Дякуємо за ваш внесок у розвиток фемінізму. Ви робите велику справу», «Дякую за екскурсію до музею. Деякі речі відкрили мені очі на прості речі. Обов’язково передивлюсь методи виховання доньок. А ще я вирішила балотуватися в місцеві депутати» – ці та інші враження залишили у Книзі відгуків учасниці. Вони повезли із собою нову інформацію та знання, нові відкриття та методики, а ще роздаткові матеріали Центру гендерної культури.

Гості з Донецької області у Центрі гендерної культури