Громадська рада з гендерних питань

Громадська експертна Рада з гендерних питань

Громадська експертна Рада з гендерних питань при МФО «Рівні можливості» провела Консультативну зустріч з представницями та представниками гендерних центрів закладів вищої освіти і дослідницької спільноти.

Метою Консультативної зустрічі була актуалізація контактів і зв’язків дослідницької спільноти із закладів вищої освіти та обговорення спільних заходів у зв‘язку з планами міністерства освіти щодо розроблення та затвердження Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року, затвердження плану заходів з реалізації Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року та запровадження антидискримінаційної експертизи освітнього контенту.

Нещодавно на урядовому порталі була оприлюднена інформація щодо міжнародної ініціативи «Партнерство Біарріц», якою МОН України призначено виконавцем за забезпечення наскрізності принципів гендерної рівності в освіті. Саме ці питання стали актуальним предметом обговорення.

Учасниці та учасники Консультативної зустрічі висловили свою стурбованість станом гендерної освіти в умовах сьогодення, поділилися своїми здобутками та визначили коло проблем, які потребують першочергового розв’язання, задля сприяння виконанню МОН України визначених урядом міжнародних зобов’язань.

Організатори зустрічі: Громадська експертна рада з гендерних питань при МФО «Рівні можливості», зокрема група «Впровадження гендерної освіти і просвіти»