Інформаційно-просвітницькі заходи для жіночих організацій від УЖФ в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Голос жінок і лідерство – Україна

5 листопада, 16.00-17.00 діалог про дискримінацію з Іриною Федорович, заступницею голови Центру «Соціальна дія», експерткою Коаліції з протидії дискримінації в Україні, співавторкою та авторкою посібників на тему протидії та запобігання дискримінації для державних службовців.

Реєстрація на захід

23 і 30 листопада, 16.30-18.00  зустрічі з Тамарою Марценюк, кандидаткою соціологічних наук, доценткою кафедри соціології Києво-Могилянської академії (авторські курси “Вступ до гендерних студій”, “Гендер і політика”, “Маскулінність і чоловічі студії”, “Фемінізм як соціальна теорія та суспільний рух”), гендерною експерткою Української гельсінської спілки з прав людини. Авторкою близько 100 наукових праць, низки публіцистичних статей, розділів підручників і книг, зокрема «Гендер для всіх. Виклик стереотипам» (2017), «Чому не варто боятися фемінізму» (2018). Тамара Марценюк була залучена до досліджень «Гендер, нація і революція: участь жінок у протестах на Євромайдані», «Невидимий батальйон»: участь жінок у військових діях в АТО. Має популярний онлайн курс на платформі «Прометеус» «Жінки і чоловіки: гендер для всіх». 

Теми зустрічей:

23 листопада, 16.30 -18.00 «Як дослідження можуть посилити жіночі організації та їх адвокаційні кампанії за гендерну рівність?»

30 листопада, 16.30-18.00 «Невидимий батальйон» як кейс стаді: роль досліджень і адвокації для суспільних змін

Реєстрація на захід


25-27 листопада, 10.00-14.00 онлайн тренінг “Бюджетна адвокація” Тренери : Надія Тімошенко, Сергій Жук, БО  «Світло надії».

Посилання на конкурс на навчання