Карантин – це ресурс

Карантин – це ресурс

Для всіх без виключення час на карантині став новим періодом у житті. Змінені умови роботи, режиму дня та постійне перебування вдома стали своєрідними викликами для людей по всьому світі. Але поряд з певними психологічними та соціальними проблемами існує багато позитивних прикладів сприйняття вимушеної ізоляції.

Доказом позитивних змін можна вважати жіночі історії, які надходили протягом квітня від учасниць програм проєкту ЄС «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав та можливостей жінок і молоді» в рамках онлайн-марафону #Карантин_це_ресурс.

Основна мета марафону полягала в тому, щоб надати жінкам можливість розповісти про свій досвід знаходження ресурсів в складних умовах перебування вдома. І щоб ці історії в свою чергу мотивували інших жінок у складних життєвих обставинах не впадати у відчай та депресію.

Протягом місяця на соціальних сторінках Центру гендерної культури 30 учасниць марафону ділилися власними розповідями, сповненими переживань, роздумів, творчості та підтримки.

Частина жінок розповіли, що проводили час вдома з родиною, працюючи віддалено. І в цьому знайшлася гарна можливість провести час з дітьми та допомогти з опрацюванням вимог дистанційного навчання. Деяким учасницям доводилося продовжувати бізнес в нових умовах, що змусило перевести частину роботи в онлайн-формат. Для більшості карантин надав можливість здобуття додаткової освіти, на яку раніше не вистачало ні часу, ні ресурсів.

Кожна історія, що пролунала в онлайн-форматі на сторінках Центру гендерної культури, показала приклад жіночого оптимізму та натхнення. По закінченні карантинних обмежень простір Центру чекатиме всіх учасниць для зустрічі й спілкування у своєрідному «Ресурсному колі», що надасть всім учасницям можливість безпосереднього знайомства та обговорення подальших планів. Ознайомитись з історіями можна на сторінці Центру гендерної культури у фейсбуці за хештегом #Карантин_це_ресурс.