Харківські жіночі організації підписали меморандуми про співпрацю

Харківські жіночі організації підписали меморандуми про співпрацю

25 серпня у Центрі гендерної культури відбулася важлива для розвитку жіночого руху подія. 10 громадських жіночих громадських організацій Харківщини: ХОГО «Харківський обласний гендерний ресурсний центр», «Агенція змін «Перспектива», «Мереф’янська Альтернатива», «Розвиток Разом», «Досвід ЄС», «Вік можливостей», БФ «Фонд соціального здоров’я», БФ «Добробут України», «Ділові українські жінки», «Широке коло» зустрілися у просторі Центру для обговорення спільних планів та перспективи співпраці.

Членкині організацій детальніше познайомились з діяльністю одна одної, завданнями проєкту та можливостями взаємодії. Жвавим вийшло обговорення пропозицій стосовно можливих ініціатив з підтримки жіноцтва у Харкові та області. Торкнулися проблем ейджизму, насильства, депресії та карантину та дійшли певних висновків про спільне бачення єдиної концепції.

Наприкінці представниці організацій підписали меморандуми про співпрацю з Центром гендерної культури, в яких чітко прописано основні напрямки взаємодії на 2 роки. Учасницям зустрічі було презентовано чотири відеоролики «Назад у майбутнє або коротка історія фемінізму», створені за сприяння Українського жіночого фонду, про історію феміністичного руху у світі й Україні. Також вони мали можливість відвідати виставку «Фемінізм є…», що демонструється у Музеї жіночої та гендерної історії.

Зустріч пройшла в рамках проєкту Українського жіночого фонду «Голос жінок і лідерство», що фінансується урядом Канади. У Харківському регіоні проєкт координує ХОГО «Харківський обласний гендерний ресурсний центр» – Центр гендерної культури.

Більше про проєкт