Ким бути?

Ким бути?

Питання професійного самовизначення э дуже важливим питанням для всіх. В той же час, саме воно поділяє хлопців та дівчат  на два окремих табори.
В дружньому Просторі ідей: Science&Museums  Центр гендерної культури провів інтерактивну зустріч із випускницями  Української академії лідерства із різних міст України.

Про свій життєвий вибір дівчата кажуть впевнено й не вбачають жодних складнощів: «Ми живемо в новому часі, і маємо такі самі права, як і чоловіки, такі самі можливості».

Складним та неочікуваним для дівчат виявилося наступне запитання: «Чому і досі жінки в Україні, як і в усьому світі заробляють на чверть менше від чоловіків?». Адже, амбіції у юному віці в усіх однакові, а дівчат з активною життєвою позицією навіть більше, ніж хлопців (це завжди помітно по складу студентського самоврядування  або кількості учасниць та учасників молодіжних заходів).

На прикладі діяльності видатних жінок у сфері ІТ дівчата подивилися на свій життєвій шлях та побачили приховану проблему: чим  вищий рівень посади, тим менше на ньому жінок – тих самих активних та амбітних, які так впевнено казали: «Ми живемо в новому часі, і маємо такі самі права, як і чоловіки, такі самі можливості».

І це означає, що тільки від  самих жінок залежить яких вершин вони досягають у своєму житті.