Консультативна зустріч з сумськими колегами

4 листопада до Центру гендерної культури завітали колеги з ГО «Сумське громадське коло». Основною метою зустрічі було знайомство з досвідом Центру гендерної культури у сфері просування ідей гендерної рівності. 

Особливий запит був на відвідування Музею жіночої та гендерної історії. В ході екскурсії музеєм гості мали можливість не тільки почути про історію жіноцтва, а й отримати відповіді стосовно витоків гендерної нерівності у суспільстві.

Відкриттям для фахівчинь  Центру гендерної культури стало знайомство з авторською грою «Гендерне павутиння» від Наталії Поставської, яка також була присутньою серед гостей. Учасниці зустрічі змогли апробувати гру та поставити додаткові запитання щодо особливостей використання дидактичного ігрового матеріалу під час просвітницьких заходів для різних цільових аудиторій. 

Гра може використовуватися як ефективний ресурс з точки зору оволодіння та закріплення знань з гендерної теми. Примірник  гри авторка подарувала Центру гендерної культури для подальшого практичного використання.

Наприкінці партнерської зустрічі в учасниць виникло декілька ідей стосовно спільних заходів, які сприятимуть об’єднанню жіночих організацій та нададуть інструменти іншим організаціям щодо впровадження інтерактивних практик в поточній діяльності.