Круглий стіл «Жіночий рух в Україні: результати опитування Східного регіону»

22 серпня представниці Дніпра, Вінниці, Києва, Харкова, Сум, Полтави, Донецька, Маріуполя зібралися у Дніпрі для обговорення результатів опитування за методикою Глобального жіночого фонду щодо оцінки потенціалу жіночого руху в Україні, що проводив Український жіночий фонд у липні-серпні 2017 р. серед українських жіночих організацій.

Інструмент оцінки потенціалу жіночого руху було розроблено  з метою залучення стейкхолдерів (зацікавлених сторін) до оцінки сильних, виявлення слабких сторін та потреб жіночого руху, частиною якого вони є, та подальшого використання результатів для планування інформаційних кампаній та спільних дій.

Загалом в опитуванні взяли участь більш ніж 200 учасниць, в т. ч. зі Східного регіону 45 учасниць, які представили 16 організацій та 4 незалежні експертки.

Результати опитування продемонстрували результати оцінки сильних та слабких сторін, потенціалу, пріоритетних напрямів для наступних кроків та спільних дій, які учасниці обговорили у малих групах. Серед пропозицій: налагодження партнерства, в т. ч. через он-лайн платформи, обмін досвідом різних жіночих організацій, професіоналізація сектору, посилення фінансової спроможності жіночих організацій.  Харківський регіон представляли організації-члени харківської платформи «Культура рівності» – Центр гендерної культури, «Успішна жінка», жіноче об’єднання «Беркана» та Центр гендерної освіти Харківської гуманітарно-педагогічної академії, які зробили свій внесок у спільну працю.