Культурні пікніки – мистецький едьютейнмент

Культурні пікніки – мистецький едьютейнмент

22 вересня у Покровському сквері в Харкові вперше відбулась культурна подія, що зібрала в одному місці культурні та мистецькі установи. Формат мистецького едьютейнменту (саме так називається освіта в розвазі) став для харківˊян, харківˊянок та гостей міста унікальною можливістю безпосереднього знайомства з операторами культури міста та області.

Організації-учасниці неординарно представляли відвідувачам та відвідувачкам власну діяльність та заохочували їх до участі творчими номерами й призами.

Центр гендерної культури на «Культурних пікніках» знайомив з проєктом та роботою Музею жіночої та гендерної історії. Бажаючі долучалися до розпізнавання стереотипів у повсякденному житті, спілкувалися з фахівчинями Центру стосовно гендерних питань та ставили запитання щодо специфіки роботи музею. В якості бонусу активні учасниці та учасники робили «селфі» з музейним манекеном феміністки та отримували роздаткову продукцію.

Реалізація культурної ініціативи в Харкові стала можливою завдяки Центру Розвитку Громад, проєкт якого підтримали Український культурний фонд у рамках конкурсу «Створюємо інноваційний культурний продукт» та Харківська міська рада.