Куточок щастя / Happy Space

11 серпня 2017 р. Клим Шабалін та Євгенія Ставицька – випускники Програми «Активні громадяни» та засновники соціальної онлайн-платформи “Пошта янголів/Angels Post service” – урочисто відкрили і презентували проект соціальної дії “Куточок щастя/Happy Space”, що був реалізований у Горбанівському геріатрічному пансіонаті ветеранів війни та праці (Полтавська область) у партнерстві з Центром гендерної культури за фінансової підтримки програми Британської ради Active Citizens.

“Куточок щастя” – це мебльований куточок у пансіонаті, що створений для зустрічей мешканців пансіонату з родичами та волонтерами у зимовий час та для проведення часу дозвілля. Куточок складається з: 2 столів, чотирьох шкіряних диванів, та шафи з чайним сервізом, а також 8 фото у рамках (яскравих життєвих моментів літніх людей, які проживають у пансіонаті).

Автори проекту мали на меті, перш за все, створити простір, де літні люди стануть щасливішими завдяки теплому спілкуванню у зручному для таких зустрічей місці. Проект був розроблений за індивідуальним дизайном.

Надалі “Поштою Янголів” планується реалізувати аналогічні благодійні проекти (створити “Куточки Щастя”) у інших пансіонатах у межах України (у першу чергу – Харків та область).

 

Фото та відео з відкриття