Мінцифра сприятиме розвитку жіночого підприємництва

Мінцифра сприятиме розвитку жіночого підприємництва

Заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан провела діалогову зустріч із бізнесом щодо розвитку жіночого підприємництва.

Організатор події SheExports – платформа підтримки жінок-підприємниць. Серія діалогових зустрічей бізнесу та влади на тему «Розширення економічних можливостей жінок та розвиток жіночого підприємництва в Україні» реалізується GIZ за підтримки уряду Німеччини в рамках проєкту «Підтримка рамкових умов для торгівлі в Україні».

Валерія Іонан розповіла про проєкти Мінцифри, зокрема, Дія.Бізнес. Це масштабний національний проєкт із розвитку підприємництва, який має дві складові: онлайн-платформу для підприємців business.diia.gov.ua і офлайн-складову – в різних регіонах України планується відкрити центри підтримки та хаби для підприємців. Відкриття першої консалтинг-зони для підприємців заплановано на квітень-травень 2020 року в Харкові.

Під час зустрічі з представниками жіночого підприємництва домовились, що спільно працюватимемо над новим розділом «Жіноче підприємництво» з історіями успіху жінок на порталі Дія.Бізнес та цікавою інформацією для жінок-підприємиць.