Моніторингова місія ООН з прав людини  змінила фокус роботи

Моніторингова місія ООН з прав людини

Після озброєного нападу Російської Федерації на Україну 24 лютого 2022 року, Моніторингова місія ООН з прав людини  змінила фокус роботи та почала документування порушень прав людини та міжнародного гуманітарного права. Місія систематично відслідковує загальнодоступну інформацію про порушення міжнародного права прав людини та міжнародного гуманітарного права, але для неї дуже важливо підтверджувати інформацію, в тому числі шляхом інтерв’ю з жертвами та свідками таких порушень. Документування важливе не лише для припинення поточних порушень, а й для майбутньої відповідальності за них.

Якщо у вас є будь-яка інформація «з перших рук» про жертви серед цивільного населення, пошкодження цивільних об’єктів, зокрема лікарень, шкіл, дитячих садків та житлових будинків, вбивства, насильницькі зникнення, свавільні затримання, катування та жорстоке поводження, сексуальне насильство та інші порушення прав людини з 24 лютого 2022 року, будь ласка, надішліть  цю інформацію у будь-який зручний для вас спосіб:

  • Ірині Іванків iryna.ivankiv@un.org   або в будь-який месенджер за телефоном +380952300442;
  • Красіміру Янкову за електронною адресою krassimir.yankov@un.org або за телефоном +380504993582.

Або за загальними каналами зв’язку Місії:

 Вся отримана інформація розглядається як суворо конфіденційна. Місія гарантує, що ваша інформація буде повністю захищена, і ніколи не буде передана третім особам без вашої чіткої згоди.