Моніторинговий візит до Харкова

5-6 вересня у рамках Програми USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом у Харківському регіоні, відбувся моніторинговий візит.

Харків відвідали представниці USAID та Українського жіночого фонду: п. Лариса Піскунова, п. Марія Гарастовська та п. Натілія Карбовська.

У програму моніторингового візиту увійшло відвідування грантерів Компоненту 1 – конкурсу щодо розширення існуючих бізнесів та створення на їхній базі робочих місць для постраждалих від конфлікту. Серед переможців конкурсу: медичний центр «Мільнер-Медікал», Солодка майстерня  «Sugar@Canela», виробництво термофасадної плитки «Твій Термодім», Мовна інтерактивна студія Cool School та перукарня «Експрес-стрижка». Загалом на їх базі створено 20 робочих місць для нових жителів та жительок Харкова, для забезпечення яких завдяки Програмі «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» було отримано обладнання на 450900,00 гр.

Також моніторингова група відвідала  грантерів  Компоненту 2 Програми, які пройшли навчання у тренінговій програмі та отримали підтримку на придбання обладнання : майстерню з обробки металу та приватне підприємство «Рентер».

Гості відвідали Центр підтримки мікробізнесу та самозайнятості, що було створено у рамках проекту на базі Центру гендерної культури та ознайомилися із його діяльністю та результатами роботи.