Мовчазний zoom-перформанс GIRL POWER ON/OFF

Мовчазний zoom-перформанс GIRL POWER ON/OFF

3 грудня о 15:00 відбудеться мовчазний онлайн перформанс: всі охочі зберуться у zoom-коло та проведуть 15 хвилин у повній тиші, аби символічно підкреслити замовчування жіночого досвіду та об’єднатися на підтримку одна одної.

Creative Women Publishing ініціює цей zoom-перфоманс, щоб привернути увагу суспільства до жіночого досвіду, який охоплює складні та табуйовані теми: тілесність та сексуальність, материнство та проживання важкої хвороби, втрату близьких людей та домашнє насильство, токсичні стосунки, відстоювання особистих кордонів та свободу бути собою.

Щоб долучитися до перформансу, учасницям та учасникам необхідно підключитися до zoom-дзвінка, увімкнути камеру, вимкнути мікрофон та провести 15 хвилин у повній тиші, аби спільно розділити мовчання кожного та кожної. Посилання на подію у фейсбук: https://www.facebook.com/events/225263172363126.

Мовчазний zoom-перформанс GIRL POWER ON/OFFвідбудеться в рамках міжнародної кампанії «16 днів проти гендерного насильства» та організована на підтримку дебютної книжки Creative Women Publishing «Про що вона мовчить», написаної жінками для жінок.

Нині на Спільнокошті триває збір коштів на видання книжки. Проєкт отримав потужний відгук спільноти, зібравши за перший тиждень 75% потрібної суми, і потрапив до ТОП-3 найуспішніших проєктів за історію платформи Big Ideaaa.

Сторінка проєкту на Спільнокошті: https://biggggidea.com/project/pro-scho-vona-movchyt


Про видавництво:

Creative Women Publishing — перше в Україні видавництво, засноване жінками для жінок: тих, що пишуть і тих, що читають. Creative Women Publishing — це парасольковий бренд Creative Women Space, соціального підприємства, заснованого п’ятьма жінками власним коштом у 2018 році з метою створення сприятливого середовища для розвитку жінок у творчості та бізнесі.

КОНТАКТИ:

creativewomenpublishing@gmail.com

www.facebook.com/creativewomenpublishing