Можливості для жіночих організацій України

Можливості для жіночих організацій України

Організація Пакт в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні»що впроваджується за підтримки Міністерства закордонних справ Канади, оголошує КОНКУРС на отримання фінансування для українських жіночих організацій, що працюють у сфері захисту та прасування прав жінок.

Метою конкурсу є підтримка ініціатив місцевих жіночих правозахисних організацій, які представляють інтереси або надають послуги найбільш вразливим та маргіналізованим дівчатам та жінкам, таким як внутрішньо переміщені дівчата і жінки та інші категорії дівчат і жінок, яких торкнулась проблема конфлікту на сході України (учасниці бойових дій та ветеранки, вдови та матері загиблих воїнів); жінки ЛБТІК; жінки з інвалідністю; жінки, які живуть з ВІЛ; ромcькі жінки; сільські жінки та дівчата.

Оголошення переможців в межах даного конкурсу здійснюватиметься щоквартально до 30 вересня 2020 р. Заявки приймаються до 15 серпня 2020 року.

На початку березня Експертна комісія розглядатиме заявки, що надійдуть до 29 лютого.

Більше про конкурс:http://pactukraine.org.ua/uk/node/8


Мета проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» – підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування гендерної рівності в Україні.