МВС запустило чат-бот для протидії домашньому насильству

МВД запустило чат-бот для противодействия домашнему насилию

Міністерство внутрішніх справ відкрило в месенджері Telegram чат-бот, який допомагає запобігати домашньому насильству, повідомляє прес-служба МВС.

«Чат-бот # ДійПротіНасільства надасть максимально вичерпну інформацію про домашнє насильство, підтримку і допомогу в цьому питанні», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, цей чат-бот може допомогти викликати служби допомоги (поліцію і «швидку»), переключити на фахівців безоплатної правової допомоги, які нададуть юридичну консультацію в онлайн-режимі.

Також чат-бот може надати контакти інших служб допомоги, роз’яснити, що таке домашнє насильство і як йому протидіяти, розповісти про повноваження органів та установ, що здійснюють заходи для запобігання домашньому насильству.

Для того, щоб приєднатися до чат-боту, потрібно увійти в додаток Telegram і в пошуковому рядку написати @police_helpbot.

Разом з цим Міністерство внутрішніх справ закликає громадян, якщо вони страждають від домашнього насильства або стали свідком цього явища – дзвонити на лінію 102.