Набір на безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що виконується Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» за підтримки USAID, оголошує набір на безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок.
Метою навчання є сприяння розвитку самозайнятості та малого бізнесу. 
Випускники тренінгової програми зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів (до 38 тис. грн.) на заснування/перенесення свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців.
Усі учасники та учасниці тренінгового курсу зможуть отримувати безкоштовні юридичні консультації щодо заснування, ведення бізнесу, звітування тощо у Центрі підтримки мікробізнесу та самозайнятості, що діє на базі регіонального партнера проекту – ХОГО «Харківський обласний гендерний ресурсний центр» – Центр гендерної культури.

Тривалість та тематика 
Тренінговий курс включатиме 10 модулів (повних днів).

Орієнтовний час бізнес-плану.

Хто може брати участь 
Внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці та члени їх сімей, а також особи в кризових ситуаціях, які проживають та працюють на території Харківської області, віком від 18 років.
Участь можуть брати як зареєстровані, так і не зареєстровані підприємці, а також підприємці, які бажають перенести бізнес з Донецької, Луганської областей або Криму.

Місце проведення та організація проїзду
Заняття курсу проходитимуть за адресою вул. Лермонтівська, 7.

Під час занять забезпечено харчування та відшкодовування вартості проїзду для учасників/учасниць з районів області.

Координатор Проекту у Харківській області – ХОГО «Харківський обласний гендерний ресурсний центр» – Центр гендерної культури.

Відповіді на запитання
Телефон 050-403-13-25

eopackharkivregion@gmail.com