Навчальні тренінги з проєктного менеджменту для дівчат-лідерок

Лідерки покоління F

В рамках проєкту «Лідерки покоління F» в Центрі гендерної культури відбулися два тренінги з проєктного менеджменту в офлайн-форматі. Учасницями стали дівчата з шести команд, які були відібрані після проходження першої хвилі навчальних вебінарів з гендерної тематики.   

З 25 по 27 грудня та з 3 по 5 січня для представниць команд з Мангуша, Шевченкового, Запоріжжя, Марківки, Бердянська та Харкова у просторі Центру гендерної культури були проведені навчальні сессії, що стосувалися різноманітних аспектів проєктного менеджменту.

Лідерки покоління F

Так, зокрема, дівчата:

  • перетворювали свої ідеї в проєкти;
  • вчились коректно формулювати мету та завдання, розробляти індикатори успішності проєкту, бюджет, план реалізації проєкту, розподіляти ролі та відповідальність, делегувати повноваження, підтримувати мотивацію в команді;
  • опановували електронні інструменти для управління проєктними ініціативами та інше.

Після повернення додому учасниці працюватимуть з менторками проєкту, які допоможуть доопрацювати ідеї дівчат для подальшого втілення у їхніх громадах.

_________________________________________

Проєкт реалізується ГО “Центр гендерної культури” завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту “Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund