Навчальний семінар від Центру «Розвиток демократії» для представництва територіальних громад Харківщини

10 та 11 лютого для представництва територіальних громад Харківщини у Центрі гендерної культури відбувся навчальний семінар «Складові людської безпеки. Резолюція Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека»: впровадження на місцевому рівні».

Ведучі семінару – національні експертки з гендерної політики Елла Ламах та Марія Дмитрієва під час сесій допомогли учасницям та учасникам розібратися у складових людської безпеки, питаннях міжнародних зобов’язань в рамках Резолюції Ради безпеки ООН «Жінки, мир та безпека», а також у специфіці впровадження Національного плану дій «1325» на регіональному рівні. Слід додати, учасники та учасниці семінару представляли відповідальні за реалізацію зазначеного вище плану дій органи місцевого самоврядування в територіальних громадах Харківської області.

Захід зорганізовано ГО «Центр – Розвиток демократії» (м. Київ) у партнерстві із ГО «Центр гендерної культури» (м. Харків) за фінансової підтримки Уряду Канади в межах проєкту «Синергія міжнародних зобов’язань у місцевих стратегіях та планах дій як інструмент підтримки миру».