
Центр гендерної культури постійно налагоджує співпрацю з організаціями та установами недержавного та державного сектору. В результаті партнерства проводяться різноманітні заходи, спрямовані на гендерне просвітництво цільових аудиторій. Прикладом такої взаємодії є спільні ініціативи з представництвом управління Державної служби якості освіти у Харківській області.
2 листопада 2020 року Державна служба якості освіти України та управління Служби у Харківській області спільно з Центром гендерної культури для представництва вчительства провели онлайн-семінар «Недискримінаційний підхід до організації освітнього процесу в закладах освіти».

Захід відкрила Алла Бондар, заступниця Голови Державної служби якості освіти України, яка наголосила на важливості створення безпечного, вільного від будь-яких форм насильства середовища в закладах освіти, оскільки, як зазначено в Абетці для директора, саме такий підхід є однією з характеристик якості освітньої діяльності.
Начальниця управління Служби у Харківській області Світлана Вольянська звернула увагу на актуальність питань антидискримінаційної експертизи для більш ґрунтовного розуміння освітнього середовища під час проведення інституційних аудитів закладів загальної середньої освіти.
На семінарі виступили експертки Центру гендерної культури: директорка Тетяна Ісаєва, проєктна менеджерка Центру Тетяна Чернецька та координаторка Майстерні гендерночутливого вчительства Тетяна Дрожжина. У своїх доповідях спікерки торкнулися напрямків роботи Центру, а також питання важливості створення недискримінаційного гендерночутливого середовища в закладах освіти.

До спілкування були запрошені й активні учасниці Майстерні гендерночутливого учительства – директорки Харківської ЗОШ № 26 Олена Золотоверха і Смирнівського ліцею Лозівської міської ради Ольга Жданей. Спікерки поділилися досвідом створення гендерночутливого освітнього середовища у своїх школах та розповіли про свої практичні наробки у шкільних центрах Гендерної освіти.