Оголошуєтся конкурс

Оголошуєтся конкурс для участі у виїзній тренінговій програмі з підготовки гендерних радниць/ків

Centre of Gender Culture – Центр гендерної культури оголошує конкурс з відбору 15 учасниць/ків для участі у виїзній тренінговій програмі з підготовки гендерних радниць/ків, яка складатиметься з двох частин. Перша частина проводитиметься у період з 25 по 27 вересня 2020 року.

Під час тренінгу Ви зможете отримати знання з основ гендерної теорії, нормативно-правової бази забезпечення гендерної рівності, впровадження комплексного гендерного підходу, проведення гендерного аудиту, створення гендерного паспорту громади, гендерного бюджетування та проведення адвокаційних кампаній.

Навчання підтверджується сертифікатами Центру гендерної культури. Відбір здійснюється на конкурсній основі.

✅Критерії відбору:
• проживання в Харківській, Луганській та Донецькій областях;
• активна участь у житті громади;
• вільне володіння українською мовою;
• обов’язкова активна участь у всіх сесіях.

Бажаючі взяти участь у конкурсі мають заповнити заявку в гугл-формі https://cutt.ly/affQ9oA, в яку також потрібно завантажити мотиваційний лист та резюме.

💥Заявки прийматимуться до 15 вересня включно та розглядатимуться Експертною комісією, відповідь отримають лише відібрані учасники та учасниці. ЦГК залишає за собою право не повідомляти про причини відхилення заявок.

У процесі відбору ЦГК надає рівні можливості для всіх бажаючих, незалежно від статі, віку, сексуальної орієнтації, інвалідності та інших ознак.

🔖Додаткова інформація за телефоном 0506086664.

Тренінг проходитиме в межах проєкту “Центр гендерної культури як платформа для розширення прав та можливостей жінок і молоді” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#GenderCultureCentre #ПрямуємоРазом🇪🇺