Оголошуєтся тендер

ХОГО «ХОГРЦ» оголошує тендер з відбору туристичної компанії (агенції /агента) для організації навчального візиту до Фінляндії

Харківська обласна громадська організація «Харківський обласний гендерний ресурсний центр» оголошує тендер з відбору туристичної компанії (агенції /агента) для організації навчального візиту до Фінляндії групи з 18 представниць Майстерні гендерночутливого вчительства. Тендер проводиться з 13 по 27 серпня 2019 року.

5-денний навчальний візит відбудеться у жовтні 2019 року на виконання Угоди про надання гранту  ENI\2017\389-104 між Європейським Союзом в особі Європейської Комісії та ХОГО «ХОГРЦ», метою якої є фінансова підтримка реалізації проекту «Центр гендерної культури як платформа розширення прав і можливостей жінок та молоді»  (далі «Проект»).

Від туристичної компанії (агенцій/агентів) очікується підготовка візиту, закупівля авіа та інших квитків, забезпечення проживання, трансферу у Фінляндії.

Для участі у тендері зацікавлені учасники повинні надати пакет документів, який вказаний в оголошенні (див. Додаток «Тендерна пропозиція»).

Термін подачі заявок 27 серпня 2019, 17:00. Заявки, надані пізніше, розглядатися не будуть.

Тендерні пропозиції та скановані документи повинні бути відправлені в електронному вигляді на адресу genderkharkiv@gmail.com (з темою «Навчальний візит до Фінляндії – тендер»).

Питання можна поставити за телефонами 067 576 26 72, 099 654 11 94.

Додаток: Тендерна пропозиція