Партнерська конференція Канада-ЄФД

25 квітня у  Києві на партнерській конференції Канада-ЄФД  зібралися активісти та активістки, які впроваджують різноманітні ініціативи, що сприяють розвитку демократії в Україні, в т. ч. з Харківського регіону, серед яких  – Центр гендерної культури – проект, що реалізується за підтримки ЄФД з січня 2016 р.

У заході взяв участь п. Роман Ващук, Посол Канади в Україні, який у своєму виступі наголосив, що  Україна переживає надзвичайно складний період, оскільки суспільство визначається  низьким рівнем довіри: «Все, що ми робимо, має будувати та укріпляти довіру».

За словами Єжи Помяновського, виконавчого директора Європейського Фонду для демократії головним пріоритетом фонду залишається розвиток громадянського суспільства: «Потрібно робити тільки те, у що віриш, незалежно від того, чи отримуєш фінансову підтримку чи ні».

«3 роки після Євромайдану: чи ще залишилась енергія для змін?» – загальна дискусія із залученням учасників та учасниць конференції, сесії з оцінки організаційного розвитку та оцінки проектів, спілкування, обмін думками, досвідом, налагодження партнерських стосунків – все це зробило захід яскравим та корисним.

20170425_161603