Партнерська  зустріч музеїв

Партнерська зустріч музеїв

Сьогодні, підтримка та партнерство як ніколи важлива для українських закладів культури та освіти. Саме такою підтримкою став візит до Музею новітньої історії Целє (Словенія) директорки українського гендерного музею – Музею жіночої та гендерної історії Тетяни Ісаєвої

Музей новітньої істрії Целє – сучасний, інтерактивний гендерночутливий музей з багатою колекцією та різноманітними   постійними та тимчасовими експозиціями, відкритий до партнерства та втілення  нових ідей.

19 жовтня в його стінах відбулась презентація Музею жіночої та гендерної історії та його проєктів, серед яких основний на сьогодні – “ЇЇсторія війни”, що був реалізований Центром гендерної культури за підтримки Українського жіночого фонду. Відкрив захід директор музею Tone Kregar, який у вітальному слові наголосив на важливості налагодження партнерських стосунків між музеями.

П. Галина Маловчек, голова спілки «Берегиня», директорка представництва журналу «Business  Woman» в Словенії, координаторка Міжнародного штабу переселень українців  не тільки долучилась до проведення заходу,  але й здійснила переклад презентації на словенську.

До програми візиту було включено відвідування Музею Алми Карлін – мандрівниці та письменниці, яка присвятила своє життя мандрам. На сьогодні Алма Карлін залишається єдиною жінкою, пам’ятник якій прикрашає Целє.

Отримані подарунки: фотографії та сувенірна продукція поповнять колекцію українського музею. Без сумніву, ця зустріч стане початком нового партнерства та нових проєктів.