Перший Форум феміністичної оргспроможності

Перший Форум феміністичної оргспроможності

Зібрати ідеї розвитку жіночого/феміністичного руху, почути одна одну і спланувати наступні кроки, щоб співпраця в русі була комфортною, безпечною, конструктивною і ефективною. Все це стало можливим на першому Форумі феміністичної оргспроможності, який 27 жовтня 2020 р. провів Український жіночий фонд в межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна» в офлайн-онлайн форматі.

Близько двохсот представниць руху з різних регіонів України мали нагоду дізнатися про результати досліджень потреб і потенціалу жіночих / феміністичних організацій, висловити власну думку, дізнатися про феміністичні цінності, досягнення і ставлення до руху в Канаді, Великій Британії, Швеції та Норвегії безпосередньо від послів і пані послів цих держав в Україні Лариси Ґаладзи, Melinda Simmons,Тобіаса Тиберга та Еріка Сведала. Учасниці форуму мали змогу поставити запитання і почути відповіді дипломаток і дипломатів, а також напрацювання партнерів проєкту: Міжнародний фонд «Відродження», ГО «Ла Страда-Україна», Pact Ukraine щодо розвитку фемінізму в Україні.

Від Харківського регіону у  Форумі взяли участь представниці Центру гендерної культури та жіночих громадських організацій, що увійшли в об’єднання «Голос жінок і лідерство – Україна: Харківський регіон».