Перший крок до успіху

Український жіночий фонд є майже єдиним фондом України, що не тільки надає підтримку жіночим проектам та ініціативам, але й має власні програми на підтримку жінок. Однією з таких програм є довгострокова та діюча вже не один рік програма «Перший крок до успіху».

Мета програми полягає у підтримці молодих жінок і дівчат, які готові допомагати у розвитку своїх громад та України в цілому й вести за собою молодь.

Цього року організаторки об′єднали всі області України в 4 регіони і оголосили в цих областях конкурс у партнерстві з колишніми випускницями Програми, які готові підтримати нове покоління лідерок.

25 червня переможиці з Харківської, Запорізької, Сумської, Дніпропетровської областей та Краматорську завітали у Центр гендерної культури. Відбулась цікава розмова-дискусія щодо гендерних ролей та стереотипів, жіночого лідерства, вибору та відповідальності, гендерної рівності та дискримінації, міжнародних документів та процесів, що відбуваються у світі у напрямі просування ідей рівності жінок та чоловіків.

Гості дізналися про просвітницьку діяльність Центру та гендерного музею, розповіли про власні проекти, домовилися про подальшу співпрацю та взаємодію.