Терпіння, Віра і Любов – «ЄДИНЕ КОЛО ПОРЯТУНКУ»

ЄДИНЕ КОЛО ПОРЯТУНКУ

Фільм-свідчення, фільм-одкровення, фільм-крик… «Єдине коло».

Авторка ідеї – Аліна Висоцька, режисерка – Олена Григор’єва

Прем’єрою фільму, що відбулася 24 листопада Центр гендерної культури розпочав Всесвітню кампанію «16 днів проти насильства», що об’єднує зусилля всіх, хто прагне до життя без проявів дискримінації та насильства.

«Єдине коло» – фільм, що спонукає замислитися над тим, що тисячі людей постійно піддаються насильству, долаючи безліч перешкод та бар’єрів у звичайному, повсякденному житті.

Бар’єри виникають в суспільному просторі, який пристосований не для всіх… Але, найголовніші бар’єри виникають в свідомості людей, відособлюючи та відштовхуючи усіх, хто не відповідає «нормі».

Люди з інвалідністю, які стали героями та героїнями фільму «Єдине коло» вчать людство «розкрити душу та радіти кожній миті життя»…

«Саме такий формат, – пише на сторінці ФБ Юлія Бєлочкіна,  на мій погляд ідеальний для того, щоб знайомити людей з цією частиною життя нашого суспільства. Тож треба робити покази  там, де є можливість – у  ВУЗах, на фестах, літніх таборах…».

Прем’єра фільму зібрала чимало народу, але це дійсно крапля у морі у порівнянні з тим, скільки ще людей цей фільм зможе вивести із темряви нерозуміння проблеми системного насильства, що існує у суспільстві.