Про що вона мовчить…

Про що вона мовчить…

Про що вона мовчить – перша книжка першого українського феміністичного видавництва, створеного жінками –  Creative Women Publishing. Книжка для жінок, тексти для якої написали жінки. Жінки розробили і концепцію книги, і дизайн, і оригинал-макет. Близько 50 особистих історій та досвідів жінок, які наважилися говорити про те, про що зазвичай не прийнято говорити вголос: тілесність і сексуальність, біль і зцілення, досвід материнства та проживання важкої хвороби, втрату і переосмислення, токсичні стосунки та відстоювання особистих кордонів.

Книгу було створено з метою підтримки жінок жінками, в т. ч. тих, хто опинилися у складних життєвих обставинах. «Ти не сама», «Я теж була там, де ти є тепер і змогла з цим справитися. Ти справишся теж» – мотто проєкту. Велику частину проєкту його команда зробила на волонтерських засадах. А для того, аби реалізувати проєкт повністю та видати 2000 примірників книжки потрібно  133 340 грн, для чого було ініційовано краудфандингову кампанію.

https://biggggidea.com/project/pro-scho-vona-movchyt

Чверть накладу —500 примірників — буде безкоштовно передано у різні регіони України — в бібліотеки, притулки для постраждалих від насильства та жіночі організації.

Creative Women Publishing — це парасольковий бренд Creative Women Space, соціального підприємcтва, заснованого п’ятьма жінками власним коштом у 2018 р. з метою створення сприятливого середовища для розвитку жінок у творчості та бізнесі.