Простору Центру гендерної культури – 4 роки

Простору Центру гендерної культури – 4 роки

30 жовтня виповнюється 4 роки як Центр гендерної культури гостинно запрацював у новому просторі, відкритому в рамках роботи проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав та можливостей жінок і молоді», що фінансувався за підтримки Європейського Союзу.

За цей час у нових умовах широке коло учасників та учасниць різноманітних проєктів, спрямованих на популяризацію ідей гендерної рівності у суспільстві, отримали можливість участі у просвітницьких тренінгах, тематичних івентах та зустрічах із запрошеними спікерками/рами.

Відтоді завдяки новим умовам відвідати Музей жіночої та гендерної історії та побачити його колекцію змогли набагато більша кількість людей. Протягом 4 років багато харків’ян, харків’янок та гостей міста мали можливість познайомитися з Музеєм та тематичними експозиціями серед яких «Невидимий батальйон», «365 жіночих історій Харкова», «Фемінізм Є», «Жінки в науці», «Культура дітонародження» та інші.

Наразі простір закритий до відвідування через воєнні дії в Україні. Не дивлячись на те, що практично вся робота здійснюється в онлайн, команда Центру продовжує активно реалізовувати ініціативи щодо гендерного просвітництва в суспільстві.