П’ята національна (не)конференція для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2019

Хороша людина. Зрощуємо в Україні

«Хороша людина. Зрощуємо в Україні» – під таким девізом у Харкові відбулася П’ята національна (не)конференція для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2019 – ключова подія року для вчительства України і найбільший освітянський фестиваль у Центральній і Східній Європі.

Спільнота відповідального вчительства EdCamp Ukraine є найбільшим незалежним освітянським рухом у країні. З 2015 року до нього вже приєдналися більш, ніж 20 000 прогресивних педагогів.

У 2019 році до Харкова приїхали понад 1000 освітян та освітянок, експертів та експерток з освіти й суміжних галузей з усієї України та з 20 різних країн світу. Ключовими питаннями події стали: збереження та розвиток реформи Нової української школи, підвищення статусу вчителів та вчительок для суспільства та самих себе та початок впровадження в Україні системи соціально-емоційного та етичного навчання SEE Learning.

3 дні активного обміну досвідом, навчання та творчості у форматі, що дозволяє вчительству обирати цікаві та потрібні саме для них сесії, лекції чи майстер-класи.

Центр гендерної культури взяв активну участь у події. Він мав можливість поділитися власними наробками з просування гендерного підходу до навчання  та презентувати учасницям та учасникам методичний порадник «Як створити центр антидискримінаційної освіти у школі».  Ще одну сторінку вписано  в історію Музею жіночої та гендерної історії. Під час виїзної сесії до нього завітали гості з різних міст України, які високо оцінили його просвітницьку діяльність: «Велике задоволення від усвідомлення, що рух за гендерну рівність крокує Україною!». Колекцію музею поповнено новими книжками та іншими експонатами.