Результати конкурсу розробок гендерночутливих уроків, сценаріїв позакласних заходів та дитячої літератури

Результати конкурсу розробок гендерночутливих уроків, сценаріїв позакласних заходів та дитячої літератури

Центр гендерної культури в рамках міжнародного проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», що фінансується Європейським Союзом другий рік поспіль провів конкурс розробок гендерночутливих уроків, сценаріїв позакласних заходів та дитячої літератури. Даний конкурс проводиться в межах проєктного напряму «Майстерня гендерночутливого вчительства» та дає можливості відкрити для себе шляхи осучаснення освітнього процесу, зробити його таким, що не буде дискримінаційним по відношенню до дітей за ознакою статі, тобто гендерночутливим.

Цього року конкурс був так само досить популярний. На розгляд конкурсної комісії надійшло 58 робіт. До конкурсу приєдналися не тільки педагогині, які є учасницями проєктного напрямку Центру «Майстерня гендерночутливого вчительства», але й інші активні вчительки з районів м. Харкова і Харківської області.

28 серпня в Центрі гендерної культури були оприлюднені результати та нагороджені переможниці у трьох номінаціях: «Дитяча література», «Сценарії позакласних заходів» та «Розробки уроків».

Номінація «Дитяча література»:

  1. Сидоренко Олена Миколаївна, завідувачка бібліотекою Панютинського ліцею м. Лозової.

Номінація «Розробки уроків»:

  1. Перепелиця Світлана Олександрівна – вчителька початкових класів Колонтаївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Краснокутської районної ради;
  2. Алексеєнко Ольга Олександрівна віцедиректорка з НВР, вчителька англійської мови Харківської загальноосвітньої школи № 26;
  3. Майкова Тетяна Михайлівна віцедиректорка з навчально-виховної роботи Лозівського НВК №10 м. Лозової.

Номінація «Сценарії позакласних заходів»

  1.  Матвійчук Марина Дмитріївна, вчителька англійської мови Смирнівського ліцею Лозівського району;
  2. Шелест Людмила Антонівна, вчителька біології – Андріївської загальноосвітньої школи № 1 Балаклійської районної ради(школа не бере участь у нашому проєкті).

Вони отримали дипломи переможниць та заохочувальну грошову винагороду.