Результати обласного конкурсу гендерночутливих розробок уроків

Результати обласного конкурсу гендерночутливих розробок уроків

З січня 2019 року за ініціативи Центру гендерної культури у партнерстві з Департаментом науки і освіти ХОДА розпочався обласний конкурс гендерночутливих розробок уроків, сценаріїв позакласних заходів і дитячої літератури. Відповідно до Положення конкурсу в серпні серед 65 надісланих робіт було визначено переможниць та переможників.

До конкурсу приєдналися не тільки педагогині та педагоги, які є учасниками та учасницями проєктного напрямку Центру «Майстерня гендерночутливого вчительства», але й інші активні вчительки та вчителі Харківщини, Донецької та Волинської областей.

28 серпня на засіданні секції директорства та віцедиректорства загальноосвітніх шкіл Харкова та області у приміщенні Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна були оприлюднені результати та нагороджені переможниці та переможці у трьох номінаціях: «Дитяча література», «Сценарії позакласних заходів» та «Розробки уроків».

Номінація «Дитяча література»:

  1. Кузніченко Анжела Олександрівна – вчителька математики Харківської загальноосвітньої школи № 26 та Волошан Вікторія Григорівна – вчителька математики Харківської загальноосвітньої школи № 26
  2. Кобиш Тетяна Леонідівна – вчителька української мови та літератури Краснопавлівського ліцею Лозівської районної ради;
  3. Загородня Галина Володимирівна – вчителька початкових класів Харківської гімназії № 152 (школа не бере участь у нашому проєкті).

Номінація «Розробки уроків»:

  1. Мірошніченко Юрій Дмитрович – вчитель англійської мови Харківської гімназії № 163;
  2. Ахаєва Валентина Валентинівна – вчителька музичного мистецтва Красноградської гімназії «Гранд»;
  3. Перепелиця Світлана Олександрівна – вчителька початкових класів Колонтаївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Краснокутської районної ради;
  4. Пономаренко Оксана Миколаївна – заступниця директора з навчально-виховної роботи Колонтаївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Краснокутської районної ради.

Номінація «Сценарії позакласних заходів»

  1. Золотоверха Олена Едуардівна – директорка Харківської загальноосвітньої школи № 26;
  2. Суховерхова Олена Петрівна – вчителька англійської мови Харківської загальноосвітньої школи № 160;
  3. Єфімцева Ганна Геннадіївна – психологиня Харківського приватного НВК «Благовіст».

Всі учасниці та учасники отримали дипломи переможців/переможниць та заохочувальну грошову винагороду. З конкурсних педагогічних та літературних розробок Центром гендерної культури буде створено електронну збірку, яку можна використовувати у педагогічній діяльності з метою наближення освітнього процесу до європейських гендерночутливих стандартів.

Проєкт ЄС «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді».