Розширене засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї, гендерному насильству, протидії торгівлі людьми й депутатської групи з гендерних питань Харківської міської ради

30 травня у Малій залі Харківської міської ради відбулось розширене засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї, гендерному насильству, протидії торгівлі людьми й депутатської групи з гендерних питань Харківської міської ради.

У засіданні взяли участь представниці Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини, експертки з гендерних питань Лана Ачкар та Вишня Бачанович, заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, голова Координаційної ради п. С. Горбунова-Рубан,  представники та представниці та громадських організацій та департаментів,  депутати та депутатки Харківської міської ради.

«Ми хочемо вивчити досвід Харкова та налагодити співпрацю та координацію у сфері просування ідей гендерної рівності», – зазначила у своєму привітанні учасникам та учасницям заходу Лана Ачкар.

Було представлено результати діяльності та проекти, що реалізуються у Харкові у напрямі впровадження ідей гендерної рівності, відбувся обмін досвідом та думками.

У рамках заходу Центр гендерної культури презентував систему просвітницької діяльності у сфері та інноваційні гендерні проекти громадських організацій та власну роботу у цьому напрямі.