Сексистське слівце – лови яйце

Це Яйце‒2020

8 грудня відбулася церемонія вручення Антипремії «Це Яйце‒2020».  Антипремія покликана  привернути увагу громадськості до сексистських висловлювань і публікацій у медійному просторі. 

Після отримання десятків пропозицій із прізвищами номінантів та номінанток, професійна комісія шляхом голосування обрала сім кандидатур у номінації «Сексистське висловлювання» і вісім – у номінації «Сексистський матеріал». До складу відбіркової комісії увійшли відомі у гендерній та журналістській спільнотах експертки та експерти, які під час онлайн-церемонії вручили символічні анти-нагороди визначеним ЗМІ, політикам та діячам. 

Так, серед номінантів за сексистське висловлювання визначено наступних політиків та діячів: очільника партії «Слуга народу» народного депутата Олександра Корнієнко та керівника однойменної фракції народного депутата Давида Арахамія, кандидатку на посаду міської голови Києва Ірину Верещук, телеканал ZIK та інші. Більше про номінантів та подію: https://povaha.org.ua/arahamiya-vereschuk-zik-ta-inshi-hto-otrymav-antypremiyu-tse-yajtse-2020/?fbclid=IwAR2vtR1eOId6jcjERWB6vNMXS5lv3WJ1oA0v3eZjPdqCmMbBG7rLHcosGe8

Наприкінці церемонії експертки комісії висловили надію про те, що  вручення антипремії стане запобіжником сексизму в медіа і надасть можливість привертати увагу українського суспільства до цієї проблеми.