Спецпроєкт Суспільного «Гендерні окуляри»

З 10 квітня на всіх регіональних телеканалах Суспільного щосуботи о  виходитиме інформаційно-просвітницький проєкт  про проблеми дискримінації та гендерної нерівності «Гендерні окуляри».

Проєкт став одним з переможців  відкритого конкурсу «Створюй із Суспільним». Він був запропонований для грантового фінансування спільно з міжнародними партнерами Суспільного та реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Глядацька аудиторія побачить 12 серій проєкту. Він має на меті розкрити різноманітні питання з гендерної тематики. В Україні криміналізовано домашнє насильство, скасовано список заборонених професій для жінок та все ж проблема гендерної нерівності досі існує. Герої та героїні проєкту з Одеського та Івано-Франківського регіонів продемонструють наявні проблеми й запропонують шляхи їх вирішення.

«У проєкті «Гендерні окуляри» розповідаємо про прояви сексизму, обмеження у правах представників ЛГБТ-спільноти, упереджене ставлення до людей з інвалідністю та ярлики суспільства. Хочемо, аби кожен глядач одягнув «гендерні окуляри» та побачив проблеми, які досі існують», — зазначає Зоряна Безпалько, керівниця та авторка проєкту

На UA: ХАРКІВ  проєкт «Гендерні окуляри» виходитиме щосуботи з 10 квітня о 13:05.