Старт навчальної програми для учасниць проєкту «Лідерки покоління F»

Лідерки покоління F

7 жовтня 2021 року, напередодні Міжнародного дня дівчат, на базі Центру гендерної культури стартувала навчальна програма проєкту «Лідерки покоління F» для старшокласниць з Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Луганської та Запорізької областей. Основним завданням програми є підсилення лідерського потенціалу дівчат-старшокласниць зі східних областей України.

Початку навчання передував підготовчий етап з відбору команд. Початок офіційно оголошеного конкурсу відбувся у вересні. В результаті до Центру гендерної культури надійшло 59 мотиваційних листів від потенційних команд-учасниць. Конкурсною комісією, до складу якої увійшли експертки Центру, було проведено оцінювання мотивації, попередньої активності та гендерної чутливості поданих заявок.

Після підрахунку голосів до участі у першій хвилі навчання пройшли 25 команд по 4 учасниці в кожній.

Подивитися назви, рейтинг та географію команд-учасниць

В ході програми дівчат чекатимуть 10 щотижневих онлайн-зустрічей зі спікерками, які стануть для учасниць провайдерками у світ знань з лідерства, фемінізму та гендерної рівності.

На вступному занятті 7 жовтня  учасниці проєкту разом з координаторкою проєкту Анастасією Макаренко та комунікаційницею Центру гендерної культури Дарією Велигодською мали можливість знайомства з завданнями та планами проєкту, діяльністю, а також безпосереднього спілкування одна з одною.

Після циклу онлайн-навчань планується відбір перших шести команд для офлайн-тренінгів, що пройдуть у Харкові, на базі Центру гендерної культури. Учасниці отримають знання з проєктного менеджменту та прокачають власні гендерночутливі ідеї для реалізації подальших стартапів у своїх громадах.

Проєкт реалізується завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським жіночим фондом.